ART / Lithographs / Litograph 7774130
nr 777 4130
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), 268/310, subject size: 23x38,
LITOGRAPH (F), Roland Svensson (1910-2003), 268/310, motivets mått: 23x38
SEK 200
Monday September 17 2012
at 17:27:12
11/9 10:21:42
150 kr
12/9 20:43:56
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson